HakkımızdaHerşey 1979 yılında başladı...

Saat dünyasının güvenilir markalarından Pırlant'ın kurucu ortakları arasında yer alan Mustafa Akpınar, Pırlant saat ile yola çıktığı 1979 yılından itibaren hep saatlerle içiçe oldu, onlarla anıldı... Bursa'ya ilk defa gelmesini sağladığı dünyanın en seçkin saat markaları ile lüks saat kültürünün Bursa'da yerleşmesinde önemli rol oynadı. Saat denince akla ilk gelen isimlerden oldu.

Müşterilerinin sadık birer dosta dönüşmesini sağlayan yüksek iletişim becerisi ile Bursalı bütün saat meraklılarının gönlünü ve güvenini kazanan Mustafa Akpınar, sıra dışı ikramlarla süslediği servisleriyle saat alışverişini vazgeçilmez bir lükse dönüştüren bir çok değerin ortaya çıkmasında öncü oldu. Mustafa Akpınar, şimdi bu güçlü bağları dahada ileri taşıyacağı bir adım attı ve dostları ile daha samimi alışverişler gerçekleştirebileceği bir atmosfer için yepyeni bir marka kurdu: PERMUN...

Vitrinlerinde Cartier, IWC, Hublot, Omega, Breitling, Ulysse Nardin, Tag Heuer, Graham, Corum, Bell&Ross, Longines, Oris, Frederique Constant, Gucci gibi dünyanın en seçkin saat markalarına yer veren Permun, Mont Blanc, Montegrappa, St.Dupont gibi kalem ve aksesuar markalarını da dostlarına sunuyor.

Üstün müşteri hizmetini kendine misyon edinmiş olan Permun saat ve mücevher şimdi saat sever dostlarına E-Ticaret vasıtası ile ulaşıyor.

Mağazamızda sunduğumuz üstün alışveriş konforunu "www.permun.com" konsepti ile E-Ticaret ortamına taşıyoruz...

Misyonumuz

Yüksek kaliteli saat, aksesuar ve mücevher dünyasının zenginliklerini en iyi şekilde yansıtacak ışıltılı bir ortamı, sanki mağazamızda hizmet veriyormuş gibi, siz değerli müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz

Dünyanın en iyi saat, aksesuar ve mücevher markalarının en özel koleksiyonlarını her zaman herkesten önce "www.permun.com" müşterileri ile buluşturmak, gerçek bir dost gibi müşterilerinin en güvendiği marka olarak onların vazgeçilmezi olmak.
Permun'u vazgeçilmez kılan asla vazgeçmeyeceğimiz 'Değerlerimiz' ;

  • Dürüstlük
  • Samimiyet
  • Yenilikçilik
  • Kalite
  • Farklılık
  • İstikrar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR